Promujemy... Zwiększamy... Rozpowszechniamy... Przekonujemy...
"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym." Albert Einstein

Aktualności

"SZKLANE KROPLE" NA DOLNOŚLĄSKIM KONGRESIE OBYWATELSKIM

Serdecznie zapraszamy na wspólną uroczystość wręczenia nagród VI edycji konkursu "Szklana Kropla" i konkursu "Aktywni na 100%" Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się podczas IV Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego 4 października, o godz. 14.30 w Krzyżowej koło Świdnicy.  

VI FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH

VI FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH
POD NASZYM PATRONATEM!Zapraszamy na Forum Kobiet Przedsiębiorczych do Dzierżoniowa. Już 14 września. 

DZIĘKUJEMY ZA NOMINACJE!

DZIĘKUJEMY ZA NOMINACJE!
Serdecznie dziękujemy za wszystkie nominacje do VI edycji konkursu "SZKLANA KROPLA". Zgłoszone kandydatury są wspaniałe. 

KONFERENCJA LATO HR WE WROCŁAWIU. POD NASZYM PATRONATEM.

 KONFERENCJA LATO HR WE WROCŁAWIU. POD NASZYM PATRONATEM.
„Budowanie zaangażowania kluczem do pozyskania i zatrzymania najlepszych”- to tytuł przewodni konferencji LATO HR, która z sukcesem jest od 7 lat organizowana w Warszawie a 28 czerwca po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławiu. Zapraszamy do udziału w imieniu firmy doradztwa personalnego Inwenta i Aktywności Kobiet.

ABSOLUTORIUM DLA ZARZĄDU ZA ROK 2017

ABSOLUTORIUM DLA ZARZĄDU ZA ROK 2017
Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Aktywność Kobiet” na posiedzeniu w dniu 14 czerwca 2018 roku we Wrocławiu, zatwierdziło sprawozdanie finansowe i merytoryczne z działalności Stowarzyszenie za rok 2017 oraz udzieliło absolutorium Zarządowi. Serdecznie dziękujemy wszystkim członkom Stowarzyszenia za pomysły, zaangażowanie i pracę.  


Partnerzy i sponsorzy