Aktualności

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT
Z przyjemnością zapraszamy na panel dyskusyjny pn."GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT", który organizujemy we współpracy z Fundacją Liderek Biznesu i Regionalną Izbą Gospodarczą podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 20 października 2017.

V FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH "KOBIETA ŚWIADOMA W BIZNESIE"

V FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH
6 października 2017 odbędzie się piąte Forum Kobiet Przedsiębiorczychw Dzierżoniowie. Poznamy na nim laureatki konkursu "Kobieta Przedsiębiorcza 2017" w kategoriach „przedsiębiorczość" oraz „działalność społeczna, kulturalna i sportowa". Na zgłoszenia kandydatek do nagród organizatorzy czekają do 25 września.Patronat nad wydarzeniem przyjęło Stowarzyszenia "Aktywność Kobiet".

VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

VIII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych
8 i 9 września na Uniwersytecie Warszawskim spotkało się kilkaset działaczek i działaczy organizacji pozarządowych, aby przypomnieć wartości, wokół których zbudowany jest trzeci sektor, wymienić się doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty, porozmawiać o potencjalnych zagrożeniach. Wśród uczestników była przedstawicielka „Aktywności Kobiet”.

SZKLANA KROPLA 2017

SZKLANA KROPLA 2017
Rozpoczynamy kolejną edycję konkursu Szklana Kropla. Po raz szósty nagrodzimy wyjątkowe kobiety oraz organizacje, które wspierają kobiety lub działają na ich rzecz. Zapraszamy do zgłaszania kandydatur. Na nominacje czekamy do 30 listopada 2017 r.

ZARZĄD Z ABSOLUTORIUM

ZARZĄD Z ABSOLUTORIUM
13 czerwca 2017 r odbyło się Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Aktywność Kobiet".
« 1 2 3 4 5 »

Partnerzy i sponsorzy