Aktualności

WSPIERAJMY AKTYWNOŚĆ KOBIET

WSPIERAJMY AKTYWNOŚĆ KOBIET
O znaczeniu obecności kobiet w życiu publicznym rozmawialiśmy także podczas panelu dyskusyjnyego pn: "Po prostu zrób to! Kobieca energia zmian" w ramach III Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowej. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Bardzo wszystkim dziękujemy za udział.

O AKTYWNOŚCI KOBIET NA VII EKMiŚF

O AKTYWNOŚCI KOBIET NA VII EKMiŚF
Panel "Gospodarka, Klimat, Społeczeństwo - kobiety zmieniają świat" podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Firm w Katowicach już za nami. Dyskusja była bardzo ciekawa i żal było ją kończyć, tylu ważnych tematów nie zdążyliśmy poruszyć. 

PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN

PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN
26 pażdziernika podczas III Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowa organizowanego przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych odbędzie się panel dyskusyjny "PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN" przygotowany przez Stowarzyszenie "Aktywność Kobiet".  

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT
Z przyjemnością zapraszamy na panel dyskusyjny pn."GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT", który organizujemy we współpracy z Fundacją Liderek Biznesu i Regionalną Izbą Gospodarczą podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 20 października 2017.

V FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH "KOBIETA ŚWIADOMA W BIZNESIE"

V FORUM KOBIET PRZEDSIĘBIORCZYCH
6 października 2017 odbędzie się piąte Forum Kobiet Przedsiębiorczychw Dzierżoniowie. Poznamy na nim laureatki konkursu "Kobieta Przedsiębiorcza 2017" w kategoriach „przedsiębiorczość" oraz „działalność społeczna, kulturalna i sportowa". Na zgłoszenia kandydatek do nagród organizatorzy czekają do 25 września.Patronat nad wydarzeniem przyjęło Stowarzyszenia "Aktywność Kobiet".
« 1 2 3 4 5 »

Partnerzy i sponsorzy