Aktualności

FILMOWA RELACJA Z KONFERENCJI "GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT"

FILMOWA RELACJA Z KONFERENCJI
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia pełnego zapisu panelu dyskusyjnego  "GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT", który odbył się 20 października 2017 roku w Katowicach.  https://www.youtube.com/watch?v=XijdtBabRg0&t=28s

WSPIERAJMY AKTYWNOŚĆ KOBIET

WSPIERAJMY AKTYWNOŚĆ KOBIET
O znaczeniu obecności kobiet w życiu publicznym rozmawialiśmy także podczas panelu dyskusyjnyego pn: "Po prostu zrób to! Kobieca energia zmian" w ramach III Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowej. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca. Bardzo wszystkim dziękujemy za udział.

O AKTYWNOŚCI KOBIET NA VII EKMiŚF

O AKTYWNOŚCI KOBIET NA VII EKMiŚF
Panel "Gospodarka, Klimat, Społeczeństwo - kobiety zmieniają świat" podczas VII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Firm w Katowicach już za nami. Dyskusja była bardzo ciekawa i żal było ją kończyć, tylu ważnych tematów nie zdążyliśmy poruszyć. 

PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN

PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN
26 pażdziernika podczas III Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowa organizowanego przez Dolnośląską Federację Organizacji Pozarządowych odbędzie się panel dyskusyjny "PO PROSTU ZRÓB TO – KOBIECA ENERGIA ZMIAN" przygotowany przez Stowarzyszenie "Aktywność Kobiet".  

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT

GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT
Z przyjemnością zapraszamy na panel dyskusyjny pn."GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT", który organizujemy we współpracy z Fundacją Liderek Biznesu i Regionalną Izbą Gospodarczą podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 20 października 2017.
« 1 2 3 4 5 6 »

Partnerzy i sponsorzy