Aktualności

"Kobieta Liderem".

POD PATRONATEM "AKTYWNOŚCI KOBIET". Za niespełna miesiąc odbędzie się kolejna edycja projektu "Kobieta Liderem". To niezwykle interesująca inicjatywa organizacji studenckiej Rozwój+, działającej przy Politechnice Wrocławskiej. 

W Brukseli o prawach kobiet.

W Brukseli o prawach kobiet.
W dniach 29-31 marca 2017 r.  na zaproszenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce reprezentantka "Aktywności Kobiet" będzie uczestniczyć w wizycie studyjnej do Brukseli dla organizacji pozarządowych zajmujących się tematyką praw kobiet.

"Wpływowe Kobiety" są wśród nas!

Jeszcze tylko do 7 marca można głosować w etapach powiatowych, a do 17 marca w finale plebiscytu  "Wpływowa kobieta" organizowanego przez Gazetę Wrocławską. Wsród Nominowanych są "Aktywne Kobiety".

Czas na Kobiety

Czas na Kobiety
O prawach kobiet, roli kobiet w gospodarce i potrzebie wsparcia przedsiębiorczości kobiet dyskutowałyśmy podczas konferencji"Czas na Kobiety" zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Kongres Kobiet", 25 lutego w Wałbrzychu.

Wspaniałych Świąt!

Wspaniałych Świąt!
Święta Bożego Narodzenia to czas pokoju, miłości i życzliwości. Oby te uczucia towarzyszyły także każdemu dniu Nowego Roku. Życzymy Wam tego z całego serca. 
« 1 2 3 4 5 6 7 »

Partnerzy i sponsorzy