GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT

Z przyjemnością zapraszamy na panel dyskusyjny pn."GOSPODARKA, KLIMAT, SPOŁECZEŃSTWO-KOBIETY ZMIENIAJĄ ŚWIAT", który organizujemy we współpracy z Fundacją Liderek Biznesu i Regionalną Izbą Gospodarczą podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 20 października 2017.

Z naszymi gośćmi będziemy rozmawiać m. in. o roli i znaczeniu kobiecej aktywności we wszystkich sferach życia publicznego, wpływie kobiet na gospodarkę i funkcjonowanie firm, barierach rzeczywistej równości w gremiach podejmujących decyzje nie tylko w biznesie, działaniach jakie należy podjąć, aby rozwijała się przedsiębiorczość kobiet i o tym co my same możemy zrobić by wykorzystać swój potencjał i realizować zawodowe, społeczne i osobiste aspiracje. 
Do dyskusji zaprosiliśmy: 
Joannę Bensz, Dyrektorkę Lockheed Martin na Polskę i Europę Środkową, Wiceprezeskę i członkinię Rady Dyrektorów AMCHAM Poland.
Piotra Ciacka, właściciela firmy szkoleniowej i doradczej „STIBITZ”,
dr Andrzeja Kalisza, niezależnego doradcę biznesowego, wiceprzewodniczącego Zachodniej Izby Gospodarczej Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Ambasadora "Aktywności Kobiet"
Beatę Osiecką, Członkinię Zarządu Fundacji Liderek Biznesu,Prezes Zarządu firmy Kinnarps Polska, 
Angelinę Sarotę - radcę prawnego, Członkinię Rady Programowej Fundacji Liderek Biznesu. Przewodniczącą Rady Nadzorczej PKN ORLEN S.A. 
nasze Stowarzyszenie reprezentować będzie:
Ilona Antoniszyn, prezeska Stowarzyszenia „Aktywność Kobiet”, Volkswagen Group.
Podczas panelu Fundacja Liderek Biznesu zaprezentuje niezwykle ciekawy raport: "Za mało kobiet w zarządach. Dlaczego nic się nie zmienia?".

Na to i inne wydarzenia Kongresu możecie się Państwo zgłosić pod adresem:
https://rejestracja.ekmsp.eu/system/rejestracja

Partnerzy i sponsorzy