KONFERENCJA LATO HR WE WROCŁAWIU. POD NASZYM PATRONATEM.

W dobie zmian na rynku pracy budowanie zaangażowania pracowników może stać się remedium zarówno na sukcesy rekrutacyjne i pozyskanie najlepszych kadr, jak również zatrzymanie w organizacji prawdziwych talentów. Czy warto jest koncentrować uwagę firmy na budowaniu zaangażowania pracowników – o tym rozmawiać będą praktycy HR na Konferencji Lato HR - już 28 czerwca br. we Wrocławiu „Budowanie zaangażowania kluczem do pozyskania i zatrzymania najlepszych”- to tytuł przewodni Konferencji Lato HR, która debiutuje na rynku dolnośląskim, a od 7 lat odbywa się z sukcesem w Warszawie.

W tym roku realnymi studiami przypadków ze zrealizowanych projektów HR podzielą się przedstawiciele organizacji Skanska, Centrum Medyczne ENEL-MED, Credit Agricole, ETNO Cafe, Olesiński i Wspólnicy, Kinnarps. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Matt Domogała - praktyk biznesu inspirujący liderów w USA i Polsce do budowania odpornych zespołów i organizacj.i

To co wyróżnia Lato HR spośród innych konferencji HR’owych to, fakt, że jest to wydarzenie zorganizowane przez praktyków dla praktyków. Dołóżmy do tego autentyczność i wiarygodność tematów i ludzi, czas na spotkanie i rozmowę, wymianę doświadczeń i opinii. Zawsze też staramy się zadbać, aby Lato HR odbywało się w miejscu gwarantującym dobą atmosferę i wpisującym się w letni klimat początku lata – Lata HR.” – mówi Beata Bukowska, Partner Zarządzający Inwenta, Pomysłodawczyni Konferencji Lato HR.

Konferencja Lato HR adresowana jest do pracowników działów HR, Dyrektorów, Kierowników, HR Business Partnerów, a także wszystkich osób związanych w firmie z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Wśród uczestników gościć będziemy kadrę zarządzającą i właścicieli firm, którzy zainteresowani są tematyką HR.

 

Szczegółowy program wydarzenia znaleźć można pod adresem http://www.latohr.pl/

 

Organizatorem wydarzenia jest firma doradztwa personalnego Inwenta świadczącą zaawansowane usługi HR. Inwenta realizuje projekty          z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska menedżerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowała rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem interim managerów i realizacją projektów czasowych. Prowadzi także projekty diagnozy i rozwoju kompetencji (Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360°). www.inwenta.p

 

 

Partnerzy i sponsorzy