Implanty piersi, czy naturalne powiększanie?

utworzone przez | cze 29, 2020 | Porady

Duże i kształtne piersi to marzenie każdej kobiety. Wiele z nas dałoby bardzo dużo, żeby móc mieć taki biust, jaki pokazuje się na okładkach kolorowych magazynów. W pogoni za pięknem, poszukujemy różnych metod. Obecnie najpopularniejszymi w kwestii powiększania biustu, są implanty piersi i naturalne kuracje, które mają spowodować, że rozmiar naszej miseczki się powiększy. Żeby sprawdzić, jak wypadają obie metody, przygotowaliśmy małe porównanie.

Powiększenie piersi implantami

Efekt powiększania piersi implantami uzyskuje się natychmiastowo. Za operacje oczywiście trzeba sporo zapłacić, ale mamy pewność, że nasz biust na pewno będzie większy i to o tyle, ile same zadecydujemy. Chirurgiczna metoda zmiany wielkości i kształtu piersi, ma oczywiście pewne przeciwwskazania i skutki uboczne, ale nadal bardzo chętnie się ją wykonuje. Kobiety wiedzą, co dostanie się do ich organizmu, są pod stała kontrolą lekarza, mają świadomość wszystkich procesów i skutków, jakie będzie niosło za sobą powiększenie piersi. Mimo bólu i początkowego dyskomfortu, oddają się one w ręce lekarzy, którzy zadbają o to, żeby piersi były rzeczywiście większe.

Naturalne metody powiększania piersi

Ci, którzy negują implanty piersi, często propagują jednocześnie wykorzystanie innych metod, dzięki których kobiecy biust powiększy się do satysfakcjonujących rozmiarów. Wśród tych cudownych metod, można wyróżnić m.in.:

  • Specjalnie dobrane ćwiczenia fizyczne  – owszem, mogą one nieznacznie wpłynąć na wygląd piersi, ale z tego względu, że rozbudują mięśnie i ujędrnią skórę. Nie można oczekiwać od ćwiczeń, że zapewnią nam fantastyczny biust bez jednoczesnej transformacji sylwetki na męską.
  • Zioła na rozwój piersi – powiedzmy sobie szczerze, powiększenie piersi ziołami może być niebezpieczne. Regularne spożywanie mieszanek niewiadomego pochodzenia i o wątpliwym składzie, już niejedną kobietę wpędziło w ciężką chorobę. Zioła, które propaguje się tak szeroko, to często mieszanki związków, które powodują zatrzymanie wody w organizmie, a także hormonów, które w nadmiarze mogą być niebezpieczne.
  • Tabletki na odchudzanie – zamknięta w kapsułce, sproszkowana postać wyżej wymienionych ziół i hormonów. Tabletki takie często produkowane są w Chinach i tak naprawdę nikt nie wie, co w nich jest. Mogą co prawda powiększyć biust nawet o jeden rozmiar, ale to działanie podobne jest, do działania niektórych tabletek antykoncepcyjnych, po nich piersi również się powiększają. Niestety w momencie, kiedy przestajemy je brać, efekt mija.

Zdecydowanie lepiej zdecydować się na implanty piersi, wiemy bowiem, co znajdzie się z naszym organizmie i mamy pewność, że nie będzie nas to wyniszczało od środka. Póki co nie wynaleziono jeszcze skutecznego medykamentu, który powiększałby jedynie piersi, bowiem tak się po prostu nie da. Proces ich wzrostu jest w pewnym sensie uwarunkowany, wszelkie, naturalne powiększenie natomiast, to zatrzymanie wody, opuchlizna bądź rozwój mięśni spowodowany ćwiczeniami.

NAjnowsze na blogu

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

W obliczu rosnących cen paliw i wzrastającej świadomości ekologicznej, monitoring paliwa staje się niezbędnym narzędziem w zarządzaniu flotą pojazdów, maszyn oraz efektywnością energetyczną. Celem tego artykułu jest kompleksowe przedstawienie tematyki monitoringu...

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów to dwie dolegliwości, które często występują razem. Mogą być one spowodowane wieloma czynnikami, w tym zmianami hormonalnymi, nieodpowiednią pielęgnacją skóry głowy i stosowaniem agresywnych produktów do stylizacji. W tym...

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Wybór odpowiedniego roweru dla osoby starszej to ważna decyzja, która może wpłynąć na komfort, bezpieczeństwo oraz ogólną przyjemność z jazdy. W tym przewodniku przedstawimy kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie roweru dla seniora. Ergonomia i...