Peeling kawitacyjny – Bełchatów

utworzone przez | lip 9, 2021 | Lekarze i zabiegi

Czas spędzony w salonie kosmetycznym to idealny moment na zrelaksowanie się po ciężkim tygodniu pracy. Decydując się na wizytę, warto wybrać zabieg, który jest bezbolesny, a przy tym skuteczny. Peeling kawitacyjny okaże się strzałem w dziesiątkę. Przystosowany jest dla cery tłustej, ponieważ idealnie redukuje nadmiar sebum.

Na czym polega peeling kawitacyjny – salon kosmetyczny Bełchatów

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych. Ich zadaniem jest dotarcie do głębokich warstw naskórka. Mechanizm wykorzystywany do zabiegu, składa się ze specjalnego aparatu, który zakończony jest charakterystyczną szpatułką. Przed rozpoczęciem peelingu kawitacyjnego, kosmetyczka musi dokładnie oczyścić i nawilżyć skórę twarzy. To działanie zapobiega niechcianym podrażnieniom skóry i czerwoności. Następnie przystępuje do zabiegu, który polega na przesuwaniu wspomnianej już szpatułki po powierzchni skóry. Fale ultradźwiękowe powodują powstawanie pęcherzyków gazu w skórze, które gwałtownie zmieniają swoje ciśnienie. W wyniku tego działania rozbijają się martwe komórki, które odpowiadają za nadmiar sebum i zaskórniki. Po zabiegu, skórę należy pokryć odpowiednio dobranym kremem.

Peeling kawitacyjny w Bełchatowie – czy warto?

Peeling kawitacyjny nie cieszy się taką popularnością bez powodu. Jest stuprocentowo bezbolesny, co już na starcie przyciąga większą ilość zainteresowanych. Jego skuteczność widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Peeling kawitacyjny poza oczyszczeniem skóry, doskonale nawilża i zmiękcza naskórek. Nadaje cerze gładkości i efektu rozświetlenia. Średni czas wykonywania zabiegu to godzina. Jest to optymalny czas, który sprawdzi się idealnie dla osób zabieganych oraz tych, którzy nie lubią siedzieć długo w jednym miejscu. Salon kosmetyczny w Bełchatowie, przeprowadza najróżniejsze zabiegi pielęgnacyjne, których opisy możemy znaleźć na stronie https://wspanialecialo.pl/. Jeśli widzisz, że twoja skóra potrzebuje pomocy, zapoznaj się z ofertą salonu w Bełchatowie.

NAjnowsze na blogu