Sprawdzamy promocje bukmacherskie – który bukmacher najbardziej rozpieszcza nowych typerów?

utworzone przez | lut 20, 2023 | Porady

Na polskim rynku znajduje się całkiem sporo legalnych firm bukmacherskich, które oferują zakłady online jak i stacjonarnie. W większości możemy obstawiać wydarzenia sportowe, gry karciane, możemy skorzystać z wirtualnego kasyna czy też obstawiać sporty wirtualne. Bez względu na to gdzie będziemy realizować swoje sportowe hobby, u każdego bukmachera czekają na nas liczne promocje, a szczególnie na osoby, które dopiero do danej firmy dołączają, tak zwane promocje na start. Na czym polegają promocje bukmacherskie, jak z nich skorzystać i na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy!

Promocje bukmacherskie dla nowych graczy

Promocje na start dotyczą użytkowników, którzy dopiero co rejestrują swoje konto na platformie danego bukmachera i nie posiadali go wcześniej, ani w formie stałej ani tymczasowej. Jeżeli zdarzyło się, że ktoś z ciekawości przeszedł proces rejestracji, poddał się uznając, że to nie jego czas i wrócił po latach pomimo, iż nie dokonał wcześniej żadnej rozgrywki – najprawdopodobniej z promocji na start będzie wykluczony. Do najczęściej pojawiających się u bukmacherów promocji na start możemy zaliczyć:

  • Zakład bez ryzyka (np. Fortuna, Go+Bet, SuperBet)
  • Bonus od wpłaty / od depozytu (np.: STS, Betfan, LVbet)
  • Gra bez podatku (Go+Bet)
  • Darmowe zakłady (np.: Fortuna, SuperBet, TotalBet)

Promocje bukmacherskie oraz bonusy, które zgarniają gracze, możemy podzielić na 3 kategorie: bonusy bez depozytu, bonusy od depozytu oraz bonusy, a raczej zakłady bez ryzyka.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka pozwala odzyskać typerowi stawkę jaką postawił w całości lub części w przypadku gdy poniesie porażkę. Zasady gry bez ryzyka określa regulamin promocji wybranego bukmachera, a stawki cashbacku oraz zasad jego przyznawania są różne. Np. zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna wynosi 600 zł, jest podzielony na 3 zakłady z czego pierwszy zwrot można uzyskać do kwoty 100 zł, drugi do kwoty 200 zł, a trzeci do kwoty 300 zł. W tym przypadku bukmacher nie wymaga również obrotu bonusem, a to oznacza, że środki może wypłacić w dowolnym momencie pod warunkiem rejestracji stałego konta.

Bonus od depozytu

Promocje bukmacherskie, w których ofertą jest „bonus od depozytu” polegają na doładowaniu konta gracza dodatkowymi środkami zaraz po tym, jak tylko użytkownik dokona pierwszej wpłaty depozytu ze środków własnych. Bonus taki jest zazwyczaj wyrażony w procentach może wynosić np. 100%, 200% lub nawet więcej. Na przykład, jeśli bukmacher oferuje bonus od depozytu w wysokości 100% do kwoty 1000 zł, to po dokonaniu depozytu w wysokości 1000 zł, gracz otrzyma dodatkowe 1000 zł, co da mu łącznie 2000 zł do wykorzystania na zakłady.

Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu to ciekawa opcja dla tych, którzy nie do końca są przekonani o inwestowaniu własnej gotówki w zakłady. Bonus bez depozytu to oferta, w której bukmacher oferuje graczom darmowe środki do wykorzystania na zakłady sportowe bez konieczności dokonywania wpłaty na konto gracza ze środków własnych. Bonus taki może przyjąć różne formy, np. darmowe zakłady, darmowe spiny na automatach czy też darmowe pieniądze na grę w kasynie.

Promocje bukmacherskie kuszą nowych graczy do założenia konta i niewątpliwie dostępne bonusy i oferty są atrakcyjne i korzystne. To o czym warto pamiętać, to weryfikacja zasad obowiązujących promocji w regulaminie, gdzie opisane są dokładne zasady przyznawania benefitów.

NAjnowsze na blogu

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

W obliczu rosnących cen paliw i wzrastającej świadomości ekologicznej, monitoring paliwa staje się niezbędnym narzędziem w zarządzaniu flotą pojazdów, maszyn oraz efektywnością energetyczną. Celem tego artykułu jest kompleksowe przedstawienie tematyki monitoringu...

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów to dwie dolegliwości, które często występują razem. Mogą być one spowodowane wieloma czynnikami, w tym zmianami hormonalnymi, nieodpowiednią pielęgnacją skóry głowy i stosowaniem agresywnych produktów do stylizacji. W tym...

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Wybór odpowiedniego roweru dla osoby starszej to ważna decyzja, która może wpłynąć na komfort, bezpieczeństwo oraz ogólną przyjemność z jazdy. W tym przewodniku przedstawimy kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie roweru dla seniora. Ergonomia i...