Zakreślacze z logo – praktyczne gadżety reklamowe do biura

utworzone przez | wrz 12, 2022 | Porady

Integralną częścią życia biznesowego przedsiębiorcy jest rozwój firmy i zacieśnianie więzi z kontrahentami. Jednym z elementów sukcesu jest gest grzecznościowy w postaci gadżetów reklamowych. Aby podkreślić wagę partnera biznesowego, preferuj upominki promocyjne które będą zarówno użyteczne i estetyczne. O wyborze prezentu firmowego decydują dwa główne czynniki: grupa docelowa oraz format wydarzenia. Aby zamówić gadżety reklamowe z logo ustal dla kogo są przeznaczone: pracownicy Twojej firmy, potencjalni klienci, partnerzy biznesowi.

Kiedy wręczać gadżety reklamowe?

Powodem wręczenia gadżetu reklamowego mogą być różne wydarzenia:

 • Akcja promocyjna.
 • Pamiętna data.
 • Święto.
 • Pierwszy lub jubileuszowy zakup.
 • Prezent bez powodu.

Maksymalny efekt z używania gadżetów reklamowych uzyskasz, jeśli będziesz przestrzegać prostych zasad: nie przeciążaj reklamami i spraw, aby prezent był użyteczny. Power bank z logo to świetna opcja, na którą warto zwrócić uwagę. Takie produkty są stale widoczne i używane zgodnie z ich przeznaczeniem. Dlatego reklama działa dobrze, przyciągając uwagę innych i przyczyniając się do rozwoju firmy. Gadżety reklamowe w postaci zestawów piśmienniczych takich jak: długopisy, cienkopisy, ołówki, zakreślacze reklamowe to upominki, które można wręczać pracownikom firmy, partnerom biznesowym, a także uczestnikom wystaw i promocji.

Gadżety reklamowe o znaczących zaletach:

 • Dostępność – koszt jest niewielki. Możesz zamówić nadruk logo i tym samym zadbać o promocję marki.
 • Popyt – uniwersalne akcesoria biurowe to pomocnicy, bez których nie można się obejść. Oddając gadżety reklamowe potencjalnym klientom lub uczestnikom wydarzeń, masz pewność, że produkty zostaną dobrze wykorzystane. Używane za każdym razem, gdy trzeba będzie się podpisać czy zakreślić ważniejsze zdania w notatkach.
 • Wysokiej jakości gadżety reklamowe wybierane są przez przedstawicieli małych i dużych firm. To skuteczne rozwiązanie na promocję produktu lub usługi, pozyskiwanie nowych klientów i budowanie pozytywnego wizerunku. Za pomocą takich produktów można wyróżnić firmę na tle konkurencji i zwiększyć świadomość marki.
 • Gadżety reklamowe w postaci artykułów piśmienniczych to świetny sposób na wypromowanie nazwy, produktu na rynku. Ta metoda reklamy jest trwała, praktyczna, opłacalna.

Zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo

Zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo (takie, jak np. w ofercie sklepu Reklamowe24 na https://gadzety-reklamowe.com/section2/95-Zakreslacze-1.html) to ciekawa pamiątka dla redaktorów, pracowników biurowych i każdego, kto ma do czynienia z dużą ilością drukowanych informacji.

Takie gadżety reklamowe dobrze nadają się do:

 • Identyfikacji wizualnej firmy.
 • Nanoszenia logotypów firmowych.
 • Jako prezent, który znajdzie zastosowanie w pracy (pracownicy, uczniowie, studenci).

Ludzie chętnie korzystają z zakreślaczy, ponieważ można nimi efektywnie podkreślić najważniejsze zdania w czytanym tekście. To doskonały gadżet reklamowy, ponieważ jest nie tylko użyteczny, ale również tani, dlatego warto zainwestować w takie upominki promocyjne. Jakie zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo wybrać? Dostępne są pojedyncze sztuki w różnych kolorach, zestawy z podstawką i kolorowymi zakreślaczami z okienkiem pokazującym zawartość tuszu.

Produkty dostępne są w standardowych kształtach a także bardziej oryginalnych w formie trójkąta, kwadratu, gwiazdy, kwiatka, żarówki, ludzika który pełni również funkcję czyścika ekranu. Opcje nadruku logo: fullcolor, tampodruk, laser. Na obudowie z tworzywa sztucznego można nanieść logotyp firmy lub inną wybraną grafikę. Zakreślacze reklamowe z nadrukiem logo w stojaku będą nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale staną się dekoracją każdego biurka w biurze oraz w domu.

NAjnowsze na blogu

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

Monitoring paliwa – klucz do efektywności i oszczędności

W obliczu rosnących cen paliw i wzrastającej świadomości ekologicznej, monitoring paliwa staje się niezbędnym narzędziem w zarządzaniu flotą pojazdów, maszyn oraz efektywnością energetyczną. Celem tego artykułu jest kompleksowe przedstawienie tematyki monitoringu...

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Wypadanie włosów i świąd skóry – jak się z tym uporać?

Swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów to dwie dolegliwości, które często występują razem. Mogą być one spowodowane wieloma czynnikami, w tym zmianami hormonalnymi, nieodpowiednią pielęgnacją skóry głowy i stosowaniem agresywnych produktów do stylizacji. W tym...

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Jaki rower wybrać dla seniora – przewodnik zakupowy

Wybór odpowiedniego roweru dla osoby starszej to ważna decyzja, która może wpłynąć na komfort, bezpieczeństwo oraz ogólną przyjemność z jazdy. W tym przewodniku przedstawimy kluczowe aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie roweru dla seniora. Ergonomia i...

Z jakich zabiegów można korzystać w sanatorium?

Z jakich zabiegów można korzystać w sanatorium?

Sanatoria to miejsca, które nie tylko pozwalają na wypoczynek, ale także oferują różnego rodzaju terapie, które mogą poprawić nasze zdrowie i samopoczucie. Podstawowe rodzaje zabiegów w sanatoriach Kiedy udajemy się do sanatorium, możemy skorzystać z wielu rodzajów...